Modele piatra decorativa exterior

Piatra decorativa este rezistenta la socuri si lovituri, este fabricata DIN ciment dur, nu se decoloreaza in timp, nu face mucegai, nu contine materiale toxice, nu se erodeaza, asigura izolare TERMICA si fonica, este rezistenta la amplitudinile termice, cheltuielile pentru montaj sunt foarte MICI, este mai usoara decat Piatra naturala. Piatra decorativa poate fi placata in sufragerie, bucatarie, dortoirs, birou, baie, restaurant, Bar sau o puteti utiliza in placarea fatadei casei. Piatra poate fi placata oriunde doriti, in orice loc in care va Simtiti bine: bucatarie, sufragerie, placare semineu, birou, dortoirs, baie, SCARI Care duc la etaj, restaurant, bar, sau o puteti Placa chiar si en extérieur, fatada casei, soclu, Gard, Garaj. Piatra decorativa este fabricata DIN materiale dure si dupa tehnologie Americana, este rezistenta la modificarea factorilor climatici, nu retine APA si nu mucegaieste, Culoarea este adaugata in compozitie, utilizam in procesul de productie materiale non-toxice, costurile pentru montaj sunt MICI, este usor de intrétinut, geloasa TERMIC si Fonic locuinta, nu se erodeaza in timp, oferim garantie intre 7 si 15 Ani. Piatra decorativa oferita de Noi este foarte rezistenta la socuri sau lovituri, asigura izolare fonica si TERMICA, costurile pentru montaj sunt MICI, nu se decoloreaza in timp, este usor de intrétinut. Piatra este foarte rezistenta, deoarece utilizam in procesul de productie ciment dur si de calitate. Piatra poate fi placata atat intérieur, cat si in Exterior PE: fatada casei, soclu de la Casa, Gard, stalpi de la Casa, in restaurant, bucatarie, sufragerie, semineu, Terasa, decorare margini USI sau ferestre. Piatra se potriveste Perfect in: Crama sau Pivnita, restaurant cu spécifique traditionnel, Pizzerie, sufragerie, balcon, pentru a Placa fatada casei, soclu, semineu, Garaj sau Gard. Poate fi placata atat intérieur, cat si à l`extérieur.

Piatra este fabricata DIN ciment dur, fiind foarte rezistenta la lovituri, socuri sau amplitudini termice. Piatra decorativa asigura protectie TERMICA si fonica, este rezistenta la modificarea factorilor climatici, nu retine APA, nu se decoloreaza. Piatra este rezistenta la temperaturi foarte mari sau prea scazute, la socuri sau lovituri, Culoarea este adaugata in compozitie, costurile cu montajul sunt MICI, nu retine APA si nu face mucegai. Piatra oferita de Noi are numeroase avantaje si beneficii, de exemplu: Această informaţie nu a fost încă pusă la dispoziţie de furnizor… Deasemenea si Camera de Zi poate fi decorata cu astfel de panouri. Pot fi placati unul sau Doi pereti ai Living-ului soins vor da un accent original incaperii. Facand o STATISTICA a raccourcis noastre am constatat faptul ca cea mai mare cautare de placi décoratif pentru perete o taiate panourile DIN caramida Aparenta Albe. Acestea sunt agreate de cumparatorii care dupa montaj doresc sa-si coloreze peretii in culoare Dorita de EI, Unii ajungand sa foloseasca chiar si cristale Swarovski dans finisarea acestora. Cu astfel de panouri puteti sa va aratati creativitatea asa cum doriti, conectand fantezia si oferind creatiei liberatatea completa. Peretii pot deveni imaginea Perfecta pe care ti-o doresti fara prea multe greutati.

Panourile décoratif prezentate mai sus reprezinta noua generatie de finisaje pentru peretii imobilelor. Acestea sunt realizate dintr-o Combinatie de minerale, Armatura pe baza de zirconium IU si aditivi Speciali, Care indeplinesc cea mai importanta cerinta, ceruta in ultimul timp la Noi in Tara, si aceea ar fi Rezistenta la foc.

This entry was posted in Χωρίς κατηγορία. Bookmark the permalink.