Modele foisoare dreptunghiulare

» Foisoarele din lemn sunt mult mai ieftine si usor de construit fata de Unul din caramida. Lemnul este un Material usor de folosit pentru executia unui Foisor, dar pentru ca acesta sa AIBA o durata de viata indelungata, este foarte important sa il tratati chacun cu Bait Si lac. Foisorul din lemn poate fi realizat atat DIN Cherestea cat si din lemn brut sub forma de Busteni sau Barne. » Foisoarele DIN caramida au avantaje si dezavantaje. De exemplu un perete de caramida se comporta mult mai bine Sub actiue Vântului si a précipititatiilor fata de Unul din lemn, iar caramida nu necesita intrétinere si tratamente la fel de Dese ca in cazul lemnului. Un Alt avantaj al caramizii este rezistenta, fiabilitatea in timp si mai ales rezistenta la foc, CEEA ce in CZUL unui Foisor cu gratar este un aspect destul de important. Caramida va permite sa construiti un Foisor care sa va protejeze nu doar de vanturi si précipitatii, cat si de temperaturi scazute si zapada, prin urmare, un astfel de Foisor il veti putea folosi si PE timp de iarna, mai ales de craciun cand veti putea afuma carnea direct i n Foisor. Numit si Pavilion sau chiosc, Foisorul este un fel de Terasa cu acoperisul sustinut de stalpi sau Coloane, folosit ca spatiu de relaxare si conversatie, Dining si, uneori, ca loc de gatit. Foisoarele sunt la fel de diferite ca si Casele in CEEA CE priveste stilul, materialele, culorile si posibilitatile de utilizare.

IATA 10 variante! » Foisoarele se regasesc de obicei in zoneLe suburbane, fiind construite drept loc de facut gratar, de petrecut timpul cu prietenii pentru Momente de voie buna si relaxare. Un Foisor nu doar ca ar trebui sa arate bine Cat trebuie sa fie si suficient de fonctionnel, echipat cu gratar, chiuveta, loc de luat Masa si altele. Modelul de Foisor prezentat aici este de 2/3 m, Dar il puteti adapta la nevoile dumneavoastra. Foisoarele de Gradina sunt realizate din lemn de Brad sau molid, acoperite cu Sindrila bituminoasa Marca tegola. Vopsirea se face in trei straturi cu ajutorul uleiului satinat, pentru a oferi o protectie mai mare lemnului. Punem la dispozitia clientului o Gama variata de foisoare din lemn si deasemenea executam la comanda diverse MODELE, in functie de ASA fiecarei persoane. Foisor din lemn realizat pe baza de comanda, dimensiuni Foisor 4.5 m x 4m, bucatarie 2m x 4m, spatiu depozitare 3.5 m x 4m. Buna ziua! Va rog sa-mi itrimiteti o oferta pentru manopera aferenta pentru constructia unui Foisor dreptunghiular de 50MP cu acoperis in doua APE, fara Fundatie.

Schițele și Planurile pentru construcția unui foișor Cine oferă detalii exacte despre dimensiunile acestuia, materialele necesare construcției, Dar și cantitățile de care ai nevoie. Este esențial să respecți întocmai indicațiile, deoarece, în caz Contrar, întreaga construcție poate fi compromisă.

This entry was posted in Χωρίς κατηγορία. Bookmark the permalink.